סיוע למוזיאונים בהקמה

1983 - 2017

  1. אבן יהודה - עמותה - 1983
  2. כרכור (בית ראשונים) – עמותה 1983
  3. פרדס חנה - (עמותה) - מוזיאון המעברה והמים 1984
  4. עין שמר 1984
  5. פתח-תקוה - (בית האיכר) הנצחת ראשונים
  6. קרית אתא - מנהלת עתידה - בניית מוזיאון
  7. חיבת ציון (ארכיון)
  8. מזכרת בתיה - מתנדבות + ראש מועצה
  9. כפר תבור - גולדמן+ישכיל - הקמת מוזיאון
  10. (רוטרי) - זכרון יעקב - מוזיאון לתולדות זכרון
  11. עמנואל גן – שוני בנימינה
  12. פרדס חנה (פעם שניה) הופמן דוד
  13. מועצה אזורית תל מונד - נציגים
  14. בנימינה – עמותה מקומית
  15. הרצליה - (הסטורי) סגן ראש העיריה, מנהלת המוזיאון
  16. מוזיאון מועצת העם קק"ל - תל-אביב, אריה בן, מנהל
  17. רות קובץ' - מקימה מוזיאון חברת החשמל
  18. אנשי עיריית נתניה (פעמיים)
  19. רעננה - חניה שמיר/ביקור נפרד לנאוה לנושא חינוך
  20. כפ"ס - מנהל מרפ"ד
  21. כפ"ס - איתן איילון + אנשי כפ"ס בית דרוייאן
  22. מועצה אזורית לב השרון - 1.1.89
  23. נציגי עיריית נתניה - 20.7.89
  24. מולד נתניה - 5.9.89
  25. אברמסון, מקים מוזיאון זכרון יעקב - 16.2.90
  26. לוד - זיוה גטרייד - ארכיון ומוזיאון 12.2.91
  27. בית הגדודים - אביחיל - אגף הבריגדה - מרץ 91
  28. עמותת מוזיאון הרצליה 1 (ותיקים) 2.10.91
  29. עמותת מוזיאון הרצליה 2 דר' מרדכי נאור 3.10.91
  30. מוזיאון בנימינה - בית ראשונים 29.12.91 אילנה ארנולד אביבה פלוס
  31. רמת הכובש - התארגנות להקמה 16.2.92
  32. רכבת ישראל - פלקוב אילן 5.4.92 סיור+ישיבה במוזיאון+הצעת התארגנות
  33. בית הטבע מעין צבי - יהודית אנגרס 9.8.92
  34. בתיה כרמיאל - פרוגרמה חדשה מוזיאון תל-אביב 14.10.93
  35. יבנאל - (חבורה) 7.1.94
  36. מרחבים - מועצה אזורית - מגדה ברנע 1995
  37. טפליץ רפאל - גן השומרון 1995
  38. יונתה לוד 29.1.95
  39. עפולה - ישראל רחוב + חברות 15.11.95
  40. שב"ס "בית מורשת" אני בן-ישי אבי שגיב 15.4.96
  41. גשר (רבקה בר יהודה, עמרי שלמון וחברים) 1996
  42. עמותת חיפה לתולדות העיר 22.11.96
  43. ראש מועצת גדרה + חברי עמותה 8.1.97
  44. מזכ"ל עיריית כפר סבא + חבורה 11.4.97
  45. קבוצת אנשי נהלל להקמת מוזיאון המושב 25.6.97
  46. הדס כגן - יקנעם - שחזור הח'אן של יקנעם 1997
  47. פגישה עם נציגי איגוד החיילים המשוחררים, ועדת היגוי למוזיאון, מתנדבי מלחמת העולם השנייה: אהוד אלמוג, אמנון בר נוי, אריה אמיר, טל רז, נינה
  48. בנימינה מוזיאון וארכיון - 4 אנשים ללמוד מיחשוב ארכיון 1998
  49. חיפה, נוה שאנן - בי"ס תל-חי (מוזיאון בית ספרי-שכונתי) נחמה אורון/נעמי שנהב 26.7.98
  50. חיפה – אביבה ברנע + 3 תיעוד ראיונות 29.10.98
  51. עמותת הרטוב, שלומי בן ארצי ויהודה בן בסט, רפאל בן ארויה 30.10.98
  52. חנן הורוביץ - מוזיאון העליה הראשונה זכרון יעקב 10.3.99
  53. אנשי רחובות עם ראש העיר פורר 12.7.99
  54. חבורה מקרית ביאליק - 31.5.2000
  55. דר' דרויאן - כפר סבא - 7.12.000
  56. מוזיאון "השמן" חיפה - 20.6.2001
  57. צוות רוטרי אילת - 19.2.2003
  58. בית קריניצי - ר"ג - 30.6.2003
  59. יקנעם - ה"חאן" - 28.5.2003
  60. נוה חיים - חבורת המגדל 2003
  61. מוזיאון הגבורה - חדרה - 5.8.03/1.7.03/26.8.03/8.9.03
  62. קרני שומרון - 2.12.2003
  63. מוזיאון העליה הראשונה אורנה ואורה - 8.6.03
  64. גבעת עדה - 18.3.2004
  65. חיפה - האגודה לתיעוד 4.7.2004
  66. הרצליה - נילי הראל, מנהלת - איילה פיק מנהלת בי"ס אילנות 23.3.2005
  67. נצרת עלית - 20.3.2006
  68. אליכין – 10.9.2006 – שושנה יצחק
  69. עכו עמותה – קהילות 16.1.2007
  70. אבן יהודה חברי עמותה (יצחק שנדר) 25.7.2007
  71. מועצה אזורית מרחבים (מגדה ברנע) – 27.8.2007
  72. אבן יהודה – טליה אברמוביץ 21.5.2008 – עיצוב
  73. כפר מל"ל – נציגות 13.6.2008
  74. כפר הרא"ה – 17.7.2008
  75. מעלה יוסף – 22.7.2009
  76. נתניה – חוה אפל – 3.9.2009
  77. חבורה מגבעת עדה (מוזיאון וארכיון) – 25.1.2010
  78. מעלה יוסף – מתנדבים – 18.4.2010
  79. רחל ארבל – אוצרות בחומה עכו – 2.6.2010
  80. מרב יוסף – מוע"א מעלה יוסף (ייעוץ הקמת עמותה) 20.7.10
  81. הוועדה החקלאית זיכרון יעקב (י. קרניאל, י.פויזנר,נ.מזרחי) 29.3.11
  82. קבוצה מקיבוץ יגור – (הקמת מרכז מבקרים ) 15.8.11
  83. קבוצה מהוד השרון 4.1.12
  84. בי"ס אחד העם חדרה –מוזיאון בית ספרי (צוות מורים) 10.7.13
  85. בי"ס אחד העם חדרה – מוזיאון בית ספרי (צוות ומעצבת אורלי גבעתי) 17.7.13
  86. בית הנשיא חדרה דיור מוגן –(מוזיאון הבית) (רות אקרון שמעון אנגלברג) 24.7.13
  87. מוזיאון תימני רחובות – חנניה קורש,דני בר מעוז (עיריית רחובות) 5.1.14
  88. קבוצה ממוע"א משגב – ספרייה ותצוגה 3.14
  89. משלחת מרחובות בראשות ראש העיר – (לקראת הקמת מוזיאון התימנים) 31.1.14
  90. בית ראשונים פרדס חנה – אירית אורן (מינוף חומרים היסטוריים) 26.8.14
  91. אריאל – קבוצה מהעירייה. (בניית ארכיון היסטורי) אוגוסט 2015
  92. בית ראשונים בנימינה –יעוץ לתערוכה בארכיון . ברוריה כמוני אוג' 2015
  93. סיוע לבית משוחזר בבית אליעזר /  משפחת שטרן. (מיכל הם)
    פגישות: 29.3.16 במוזיאון, 5.4.16 עם אבי ינוקא בבית, 13.4.16 עם חיה מן בבית [הגישה טיוטת הצעה לקידום ביקורים] 3.5.16 עם חדוה יחזקאלי 22.6.16 עם אבנר פרחי  3.8.16 עם צוות צילום  הערוץ הקהילתי 31.8.16 עם ראש העיר צביקה גנדלמן
  94. סיוע למרכז מורשת יהדות תימן – ראש העין 2017-2015 [פגישות עם יסכה רווה, חברות בוועדת היגוי]

 

* פרוט הפגישות עד 2015 בארכיון מוזיאון "החאן".